تبلیغات
قـایـقی خواهـم سـاخـت - مطالب تیر 1392

قـایـقی خواهـم سـاخـت


یك ناو امریكایى در خلیج فارس، هواپیماى مسافربرى ایران با قریب سیصد مسافر که 60 نفر از آنان کودک بودند را هدف قرار داد و آن را ساقط كرد و سوزاند و غرق نمود و همه‌ى آنان را از بین برد. بعد هم كه اعتراض و جنجال شد و دنیا به حقانیت ملت ایران در این حادثه واقف گردید، عذرى خواستند و گفتند كه ببخشید، اشتباه كردیم! عجب! اشتباه كردید؟! برخلاف عرف موجود بین همین قدرتمندان امروز جهانى - كه خیلى هم به انسانیت و مبانى اخلاق اعتنایى ندارند - هواپیماى مسافربرى را كه محترم است و كسى اجازه ندارد به هواپیماى مسافربرى تعرضى بكند، با قریب سیصد مسافر ساقط مى‌كنید و بعد مى‌گویید كه اشتباه كردیم! 
غلط كردید اشتباه كردید! اشتباه كردیم یعنى چه؟! اگر فرمانده‌ى آن ناو اشتباه كرده بود، پس چرا او را به محاكمه نكشیدید؟! چرا به او مدال دادید؟! 
چرا با انواع و اقسام گفته‌ها، به دشمنیهاى خودتان با ملت ایران ادامه دادید؟! چه اشتباهى؟! چرا در رسیدن به كار زشت بر ضد ملتهاى مستقل، هیچ‌وقت اشتباه نمى‌كنید؟ امروز استكبار جهانى این است، امروز امریكا این است، اینها از جنایت باكى ندارند.
امام خامنه ای
70/4/13
مرتبط: اینفوگرافی جنایات آمریکا +

نوشته شده در چهارشنبه 12 تیر 1392 ساعت 17:13 توسط ریحون نظرات |انگار تمام دلشوره ی آقا، دل مردم است:
«یك نكته‌ى دیگرى كه در این انتخابات به نظر بنده برجسته بود و جا دارد كه انسان خدا را شكر كند، این بود كه بعد از انتخابات، نامزدهاى مختلف با نجابت و قانون‌پذیرى در این قضیه عمل كردند و واكنش نشان دادند؛ این خیلى چیز مهمى است. رفتند با رئیس جمهور منتخب، برادرانه و دوستانه دیدار كردند و به او تبریك گفتند،
اظهار خرسندى كردند. بنده لازم است از این حضرات تشكر كنم.
این است كه كام مردم را شیرین میكند، این است كه موجب میشود مردم احساس كنند موفقیت به دست آورده‌اند. حالا اگر بدقلقى نشان میدادند، در این قضایا رفتار نانجیبانه میكردند، یك چیزى را بهانه میكردند، دعوائى راه مى‌انداختند - كه دعوا را به هر بهانه‌اى میشود راه انداخت - كام مردم تلخ میشد.
اینكه ما بارها و به تكرار از حوادث سال ۸۸ شكایت كردیم، گله كردیم، انتقاد كردیم، به خاطر این است. در یك انتخابات باعظمت و باشكوه، مردم احساس پیروزى میكنند؛ بعد یك نفر، دو نفر، چهار نفر آدم بیایند كام مردم را تلخ كنند؛ در حالى كه راه براى قانونگرائى وجود دارد. این، آن سال اتفاق افتاد؛ كام مردم تلخ شد، شیرینى انتخابات از مردم دریغ داشته شد؛ در انتخابات امسال نه، بحمدالله كام مردم شیرین شد، مردم شادى كردند. رفتار باید قانونمدارانه باشد. اینكه ما این همه تأكید كردیم بر این كه قانون را رعایت كنید، این نتیجه‌اش است.
وقتى قانون رعایت شد، دهن مردم شیرین میشود، دل مردم شاد میشود. این باید براى همیشه براى ما درس باشد.»

+ امام خامنه ای، اولین سخرانی پس از انتخابات 92


نوشته شده در جمعه 7 تیر 1392 ساعت 16:49 توسط ریحون نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
Design By : Pars Skin