تبلیغات
قـایـقی خواهـم سـاخـت - شیعه و سنی برادرند

قـایـقی خواهـم سـاخـت


هر سال نهم ربیع با بی بصیرتی بعضی از كسانی كه فكر می كنند، حامی ولایت هستند و از عشق به امیرالمؤمنین و حضرت زهرا علیهما سلام دم می زنند، آب به آسیاب وهابی و صهیونیست و همه ی كسانی كه می خواهند اثری از اسلام نماند ریخته می شود.

استدلال خیلی از اینها هم این است كه چرا ما باید در مقابل ظلمی كه به مادرمان شد و مظلومانه به شهادت رسید سكوت كنیم و كوتاه بیاییم؟؟ اگر ما ولایت پذیر باشیم، در مقابل حكم ولی نمی ایستیم، امام خامنه ای اردیبهشت سال 90 در سخنرانی خود در استان كردستان؛ كسانی كه خواسته یا ناخواسته در جهت تخریب وحدت شیعه و سنی گام بر می‌دارند را چه شیعه باشند یا چه سنی؛ «مزدور دشمن و دشمن اسلام» دانستند. ایشان تاكید كردند شیعیانی كه به مقدسات اهل سنت توهین می‌كنند یا وهابی‌ها و سلفی‌هایی كه علیه شیعیان فعالیت می‌كنند؛ «چه بدانند و چه ندانند» و «چه از روی نادانی باشد یا از روی غرض»؛ عملاً «مزدور دشمنان اسلام» هستند و اقدامات آن‌ها «حرام شرعی و خلاف قانونی» است.*

ایشان چندین بار از ما خواستند كه وحدت داشته باشیم، اما چقدر از ما حاضریم سختی ولایت مداری مطلق و بی چون و چرا را تحمل كنیم؟؟

از این روشنتر؟؟ مگر غیر از این است كه خود حضرت زهرا سلام الله علیها فدایی ولایت شدند؟ مگر غیر از این است كه امیرالمؤمنین علیه السلام، كسی كه خود فاتح خیبر بود، در مقابل ظلمی كه به همسرش شد سكوت كرد و صبر؟ از ایشان نزدیكتر و محب تر به حضرت زهرا كه نیستیم، چرا ایشان سكوت كردند؟ به خاطر حفظ اسلام، آیا ایشان قدرت به انتقام از قاتلین همسرش را نداشتند؟ ایشان صبر كردند و خار در چشم و استخوان در گلو را تحمل كردند به خاطر حفظ اسلام، اكنون هم اگر ما شیعه ی آن حضرت هستیم باید تأسی كنیم و به حفظ اسلام كمك كنیم نه در میدان دشمن بازی!!


*1388/02/23

دستور مهم رهبر انقلاب


EXrozblog.comEXنوشته شده در یکشنبه 9 بهمن 1390 ساعت 01:00 توسط ریحون نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
Design By : Pars Skin